Fotograf ślubny Kraków

Fotografia ślubna Kraków

Jeżeli szukają Państwo profesjonalistów. którzy każde soje zadanie traktują nadzwyczaj poważnie to zapraszamy do nas. Zdjęcia ślubne Kraków to idealne miejsce dla Państwa w celu upamiętnienia tego jednego nie zapomnianego dnia w życiu.

Marcin Romański - fotograf Kraków

Marcin Romański – fotograf Kraków

Wysokiej jakości sprzęt oraz nasze doświadczenie powoduje, że zdjęcia ślubne wykonane przez naszą firmę są najwyższej jakości arcydziełami. Każda para młoda jest zadowolona z świadczonych przez nas usług, a wykonane przez nas zdjęcia są idealne. W związku ze swoim doświadczeniem na rynku fotografii ślubnej mamy mnóstwo pomysłów na to, aby zrobić nie powtarzalna sesję ślubną. Nasi klienci z reguły przychylają się do naszych pomysłów i są bardzo zadowoleni z efektu końcowego.

Zapraszamy do naszego studia fotograficznego w celu ustalenia szczegółów sesji. Nasz pracownik wszystko wyjaśni bardzo dokładnie, a wizyta w naszym studiu przed najważniejszym dniem w Państwa życiu spowoduje na pewno odstresowanie i odpoczniecie od tego weselnego kociołka. Serdecznie zapraszamy.

www.marcinromanski.com

ul. Bobrzyńskiego 19/17

30 -348 Kraków